#1 2010-07-28 11:46:13

Adriano

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 20
Punktów :   

Jak zacz±ć?

Dzieńdobry, dzi¶ powiem wam jak zacz±ć grać w Andial. To proste, wystarczy się zarejestrować. Potem utworzyć KP (Karte Postaci). I zacz±ć grać. Ale teras nasuwa się pytanie "Jak?". Ja wam powiem.
  W tej grze mamy handlarza, u którego zaakupicie, uzbrojenie i inne przedmioty potrzebne w walce. Kupuj±c przedmioty piszecie w odpowiedzi np:
-Kupuję "Miecz Forlana" za 300D (dukatów)
zapisanie tego zdarzenia może potrwać z 1 dzień i w żadkich przypadkach do 3 dni. Ale do żadko.
  Dobrze wiecie już jak kupować. Teraz czas na walkę. Każda walka będzie opisywana w miarę szczegółowo. Najlepsze jest to, że nie wiecie z kim będziecie toczyć walkę. Naprzykład: piszecie w forum o nazwie "Bagna",
"chce i¶ć na wyprawę". I w tedy naprzykład zaatakował cię dzik. A ja opisuje to całe zdarzenie i piszę kto wygrał.
  Dobrze wiecie już prawie wszystko ale jeszcze jedno. Jak pracować? A tak! Wchodzicie do forum Drwal. Tam będzie napisane, że za godzinę daj± 10D. Więc muwisz np:
- Chce pracować 1 dobę (prawdziw±)
Czyli 24 godz- 240D. Ja banuję cię na 1 dzień po jednym dniu odbanowuję. Ale w czasie pracy może cię kto¶ zaaakować więc lepiej się przygotować.
  W tym PBF'ie jest jeszcze Ratusz najważniejsze miejsce miasta Andialu. Tam znajduję się Lord Ingnet. U niego możecie pozwać rożne osoby z gry ale aby to zrobić musicie wypełnić kartę pozwow±. O której pisze w innym poradniku. Dalej.
  S± tu także zakazane ziela jak: Le¶ne Ziele, Upiorne Ziele, Ziele Piasku. U takiej osoby możesz je kupić, ale także mozesz t± osobę pozwać i otrzymać za to dykaty, ile dukatów zależy to od przestępcy.
  Misje s± jedn± z kluczowych rzeczy tej gry. Misje wykonujemy tak że podchodzimy do człowieka, który ma do zaoferowania misje np.
- Chce misje.
- Zabij wiewiurke.
Noi teraz toczy sie powrut do walki z przeciwnikiem. Idziesz do np. Lasu tam atakuje cię wiewiurka ja opisuje zdarzenie i muwie kto wygrał i czy zdobył jaki¶ łup.
  S± tu jeszcze walki na Arenia gracz vs gracz. One odbywaj± się tak samo jak walki ze zwierzętami ja j± opisuję i mówię kto wygrał. 
  Mamy jeszcze jedzenie, jakj e je¶ć i co one daj±. Otuż pokarm daje pkt życia. Jemy je tak: w forum "Karczma pisemy jem np. chleb + 30% życia. Ja dopisuje do Karty Postaci pkt życia i jest mekwita. Przy walce możesz stracić pkt życia.

                                           DZIĘKUJE ZA UWAGĘ I POWODZENIA!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thelgilius.pun.pl www.bezplatne.pun.pl www.ronh.pun.pl www.moh.pun.pl www.peugeot406coupe.pun.pl